Pioneers in the industry, we offer pu stone wall panel, pu stone rock panel 100mm and pu stone panel 35mm from India.
₹ 270 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 50 mm |
| Color | Grey |
| Surface Finishing | Stone Finish |
| Usage/Application | Exterior Wall |
| Country of Origin | Made in India |
| Sizes | 8.6 ft * 6 ft |
₹ 150 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 100 mm |
| Size | 2400x800 mm |
| Color | Black |
| Surface Finishing | Stone Finish |
| Usage/Application | Interior Wall |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 90 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 30 mm |
| Size | 1200x600 mm |
| Color | Grey |
| Surface Finishing | Matt |
| Usage/Application | Interior Wall |
| Country of Origin | Made in India |
Manish Gupta (CEO)
Ozone Ceramic
Rz-128 A, Shiv Block, Raghu Nagar, Street No. 9, Pankha Road
New Delhi - 110045, Delhi, India