Providing you the best range of pu stone wall panel, pu stone wall panel 50mm ,mushroom and pu stone panel 35mm with effective & timely delivery.
₹ 265 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 75 mm |
| Color | Beige |
| Surface Finishing | Stone Finish |
| Usage/Application | Exterior Wall |
| Country of Origin | Made in India |
| sizes | 8*4 ft |
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 50 mm |
| Size | 2400x800 mm |
| Color | Beige |
| Surface Finishing | Stone Finish |
| Usage/Application | Interior Wall |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 90 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 30 mm |
| Size | 1200x600 mm |
| Color | Beige |
| Surface Finishing | Matt |
| Usage/Application | Exterior Wall |
| Country of Origin | Made in India |
Manish Gupta (CEO)
Ozone Ceramic
Rz-128 A, Shiv Block, Raghu Nagar, Street No. 9, Pankha Road
New Delhi - 110045, Delhi, India