Our range of products include 6 mm stainless steel mosaic tile, 8 mm stainless steel mosaic tile and 10 mm steel mosaic tiles.
₹ 350 / sq ft Get Latest Price
| Size | 1x1 Feet |
| Type | Waterjet Mosaics |
| Surface Finish | Matte |
| Thickness | 6 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Packaging Type | Box |
| Specific Usage Area | Living Room |
Minimum order quantity: 2000 sq ft
₹ 400 / sq ft Get Latest Price
| Size | 1x1 Feet |
| Type | Waterjet Mosaics |
| Surface Finish | Matte |
| Thickness | 8 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Packaging Type | Box |
| Specific Usage Area | Living Room |
Minimum order quantity: 2000 sq ft
Features:
₹ 450 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 10 mm |
| Size | 2x2 Feet(600x600 mm) |
| Type | Waterjet Mosaics |
| Surface Finish | Matte |
| Material | Steel |
| Specific Usage Area | Living Room |
| Packaging Type | Box |
Minimum order quantity: 2000 sq ft
Manish Gupta (CEO)
Ozone Ceramic
Rz-128 A, Shiv Block, Raghu Nagar, Street No. 9, Pankha Road
New Delhi - 110045, Delhi, India