Providing you the best range of 10 mm versace golden highlighter tiles, 12 mm versace designer highlighter tiles, 5 mm waterjet designer highlighter tiles, 8 mm handmade highlighter tiles, 7mm floral handmade highlighter wall tiles and 7mm 3d ganpati ceramic highlighter wall tiles with effective & timely delivery.
₹ 350 / sq ft Get Latest Price
| Size | 2x4 Feet |
| Tile Thickness | 10 mm |
| Type | Wall Tile |
| Surface Finish | Matte |
| Material | Vitrified |
| Suitability | Wall |
| Packaging Type | Box |
Minimum order quantity: 2000 sq ft
₹ 350 / sq ft Get Latest Price
| Size | 2x4 Feet |
| Tile Thickness | 12 mm |
| Type | Wall Tile |
| Surface Finish | Matte |
| Suitability | Wall |
| Packaging Type | Box |
| Material | Vitrified |
Minimum order quantity: 2000 sq ft
₹ 400 / sq ft Get Latest Price
| Size | 2x2 Feet |
| Surface Finish | Matte |
| Tile Thickness | 5 mm |
| Material | Vitrified |
| Type | Wall Tile |
| Suitability | Wall |
| Packaging Type | Box |
₹ 450 / sq ft Get Latest Price
| Size | 2x2 Feet |
| Tile Thickness | 8 mm |
| Type | Wall Tile |
| Surface Finish | Matte |
| Material | Ceramic |
| Suitability | Wall |
| Packaging Type | Box |
₹ 350 / Square Feet Get Latest Price
| Size | 1x1 Feet |
| Surface Finish | Glossy |
| Type | Wall Tile |
| Material | Ceramic |
| Tile Design | Floral |
| Specific Usage Area | Living Room |
| Shape | Rectangular |
| Thickness | 7mm |
Minimum order quantity: 100 Square Feet
₹ 550 / Square Feet Get Latest Price
| Size | 1x1 Feet |
| Surface Finish | Matte |
| Type | Wall Tile |
| Material | Ceramic |
| Suitability | Wall |
| Thickness | 7mm |
Minimum order quantity: 100 Square Feet
₹ 550 / sq ft Get Latest Price
| Surface Finish | Glossy |
| Material | Vitrified |
| Suitability | Wall |
| Shape | Rectangular |
| Colors | Black (Base) |
| Thickness | 10mm |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 550 / Square Feet Get Latest Price
| Surface Finish | Matte |
| Material | Ceramic |
| Tile Design | Circle |
| Suitability | Wall |
| Color | Brown |
| Thickness | 9mm |
Minimum order quantity: 100 Square Feet
₹ 250 / Square Feet Get Latest Price
| Size | 2x4 Feet |
| Tile Thickness | 5 mm |
| Type | Wall Tile |
| Surface Finish | Matte |
| Material | Ceramic |
| Suitability | Pooja Room |
| Packaging Type | Box |
Minimum order quantity: 100 Square Feet
Manish Gupta (CEO)
Ozone Ceramic
Rz-128 A, Shiv Block, Raghu Nagar, Street No. 9, Pankha Road
New Delhi - 110045, Delhi, India